توسعه آسانسور

آسانسور باربر

توضیحات

آسانسور باربر

آسانسور بار و نفر در ظرفیت و ابعاد گوناگون

- قابل استفاده در انبار ، بارانداز ، کارخانجات ،کارگاه ها ، و کلیه مجتمع های ساختمانی بزرگ , آشپز خانه , سرد خانه

- کابین از نوع صنعتی با تجهیزات ایمنی کامل و سازه مستحکم

- کف کابین ورق آجدار فلزی , دیواره ها از پانل فلزی فرم داده شده و مقاوم در برابر نیرو های جانبی و بدون لرزشی و بدون ارتعاشی

- درب کابین در انواع کشویی سانترال یا تلسکوپی یا نوع ساده دستی بستگی به شرایط ساختمانی محل و نوع کاربری

- عرض درب متناسب با نوع بارگیری و تخلیه

ويژگی های آسانسور هیدرولیک:

- ضريب ايمنى بالا

- حرکت نرم و روان بدون شوک و بدون لرزش

- حرکت آرام و کم صدا.

- بدون نیاز به موتورخانه در بالا،

- بدون نیاز به کنده کاری زیاد در پائین

- صرفه جويی در مصرف برق

- صرفه جوئی در مصرف انرژی.

- نصب سریع و آسان

------------

خدمات بعد از فروش :

- دوره ضمانت (گارانتی ) یکساله

- خدمات پشتیبانی دهساله

- سرویس و نگهداری مستمر

- تامین و تعویض قطعات فرسوده

-------------

طرز کار آسانسور هیدرولیک :

عملکرد اسانسور هیدرولیکی در جهت بالا و جهت پایین کمی متفاوت است . در حرکت جهت بالا، جریان روغن پیستون جک را به سمت بالا هدایت می کند . این جریان روغن بوسیله پمپ هیدرولیک ایجاد می شود . پمپ نیروی لازم برای گردش را از الکتروموتور تامین می کند . در حرکت جهت پایین نیز جریان روغن باعث حرکت جک می شود . ولی تفاوت در اینجاست که به دلیل وجود نیروی ناشی از وزن کابین و یا بار ، کافی است شیر برگشت باز شود تا روغن به سمت مخزن حرکت کند و در نتیجه پیستون جک به پایین حرکت کند . بنابراین، نیازی به عمل کردن موتور و پمپ در خرکت جهت پایین نمی باشد .

-----------

ساختار و اجزای آسانسور هیدرولیکی :

بطور کلی می توان ساختار آسانسور هیدرولیکی را متشکل از سه گروه اجزای هیدرولیکی ، اجزای مکانیکی و اجزای الکتریکی دانست . آنچه وجه تمایز اصلی آسانسورهای هیدرولیک از انواع دیگر آسانسور است در گروه قطعات هیدرولیک نمایانگر است . قطعات مکانیکی آسانسور و قطعات الکتریکی تا حدود زیادی مشابه سایر سیستم ها می باشند

---------------

کاربرد مناسب آسانسور های هیدرولیکی :

دفاتر اداری دو سه یا چهار طبقه

- ساختمان های مسکونی دو سه چهار و پنج طیقه

- بیمارستان های کوچک، کلینیک ها تا سه طبقه

- ساختمان های دولتی تا چهار طبقه و سطح مفید 15 هزار متر مربع

- کارخانه ها و مراکز صنعتی کوتاه که نیاز به انتقال بارهایی از 450 کیلوگرم الی 55 تن دارند

- پارکینگ های طبقاتی و ساختمان های بزرگ برای حمل خودرو

- آسانسورهای مسافری - باری در فروشگا ها

- آسانسورهای معلول بر که به عنوان مکمل پله برقی عمل می کنند.

- آسانسورهای شیک پانورامیک در لابی هتل ها و طبقات اولیه مراکز خرید و پاساژ .

________

آسانسورهای هیدرولیک:

اسانسور هیدرولیک چیست ؟

به آسانسور هایی که با سیستم هیدرولیک ( جک و پاوریونیت) کار میکنند سانسور هیدرولیک گفته می شود . آسانسورهای هیدرولیکی انواع گوناگونی دارند و می توانند به یک یا دو جک بصورت مستقیم یا غیرمستقیم مجهز باشند .

آسانسور هيدروليك مسافری (نفربر) ، خانگی

آسانسور هيدروليك خودروبر ، ماشین بر ، پارکینگی، آسانسور لیفتراک بر

آسانسور هيدروليكى صنعتی باربر ، بار و نفر .

آسانسور هيدروليك بيمارستانى تخت بر ، برانکاردبر

آسانسور های هیدرولیک برای مکانهای کم مسافر و ترافیک پایین و بارهای بسیار بزرگ بهترین گزینه می باشد . آسانسور های هیدرولیک در اکثر موارد تنها نوع مناسب برای نصب در بسیاری از ساختمان های قدیمی بدون آسانسور می باشند . حداکثر سرعت آسانسور های هیدرولیک 0.63 متر بر ثانیه می باشند لازم به ذکر است سرعت کابین خالی به سمت بالا نباید از 0.8 از سرعت نامی بالاتر شود و حرکت به سمت پایین با کابین پر به مقدار بار نامی نباید به میزان بیش از ۸/0 از سرعت نامی بیشتر باشد روغن و تغییرات بار در کابین در صورت ایجاد تغییرات در سطح مجددا سطح کابین را با تراز طبقه هم سطح می کند . البته ممکن است در شرایطی که چرخ های دستی کوچک در آسانسوری با ظرفیت زیاد استفاده شود این سیستم ها از دقت کافی برخوردار نباشند .

مزایای آسانسور هیدرولیک :

1- نیاز به اتاق موتورخانه در بالای چاهک آسانسور های هيدروليکی نبوده و موتورخانه را با حداقل اشغال فضای موجود در اطراف چاه می توان در نظر گرفت .

2- نیازی به آهنکشی چندانی جهت آسانسور های هيدروليکی غیر مستقیم ( INDIRECT) نبوده و در حالی که در سیستم آسانسورهای کششی احتیاج به چهارچوب فلزی برای نصب ریل می باشد. از این جهت هم هزینه مواد مصرفی (ناودانی و نبشی و ...) و هم اجرت نصب کاهش می یابد .

3- ايمنی آسانسورهای هيدروليکی غیر مستقیم به دليل استفاده از پاراشوت و شير ترکيدگی و شير ايمنی دو برابر آسانسورهای کششی است .

4- هزينه تعمير و نگهداري آسانسورهای هيدروليک به مراتب کمتر از آسانسورهای کششی است .

5- بهره برداري موثرتر از فضاي ساختمان :

الف - سطح چاه مورد استفاده آسانسورهاي هيدروليكي نسبت به آسانسورهاي كششي ، در حدود 12% كمتر ميباشد . و قسمت بالاي چاه (بخش زير سقف) آسانسورهای هيدروليکی بمراتب تميز تر باقی مي ماند . آسانسورهاي هيدروليكي نياز به اتاق ماشين در بالا نداشته ولي به يك مقدار فضا OVER HEAD در بالاي پشت بام نياز دارد كه آن هم به علت رعايت مقررات ايمنی مربوطه مي باشد .

ب _ از آنجائيكه آسانسورهاي هيدروليكي از نوع مستقيم نيرو و بار عمودي به ساختمان تحميل نمي كند ابعاد ستون هاي ساخته شده در اطراف چاه به طرز چشمگيري كاهش مي يابد .

پ _ از آنجائيكه اتصالات مكانيكي بين پاور يونيت و جک آسانسورهاي هيدروليكي را لوله ها و لوله هاي محافظ ( داكت ها ) تشكيل مي دهند ، ميتوان از اين خصوصيت قابليت انعطاف استفاده نموده و بخش پاور يونيت را در محل مناسبی در شعاع حداکثر 12 متری سيلندر هيدروليک نصب نمود .

6 - به منظور بالا بردن بار هاي سنگين ، موثر ترين وسيله مي باشد.

هنگامي كه مايل به استفاده از آسانسوری با تراول هاي كوتاه و ظرفيتی بيش از چهار تن هستيم اهميت آسانسورهاي هيدروليكي آشكار تر مي گردد زيرا كه بطور اصولی سيستم های هيدروليكی ، دارای توان و نيروي بالا برنده قوي و راندمان مكانيكي خوب ، همراه با هزينه كمتر مي باشند .

هنگامي كه نيازي به سرعت هاي بالاتري نمي باشد ، آسانسورهاي هيدروليكي مي توانند با ظرفيت هاي 57000 کيلوگرم و يا بيشتر عمل كنند كه اين وزن ها مربوط به واگن هاي پر بار و سنگين و يا كاميون هاي بزرگ بوده و يا نياز عملياتي و كاربردي خاص صنعتي و يا جابجائي اجسام ثقيل را ممكن مي سازد.

7- پائين آمدن سريع همراه با هزينه كمتر

از آنجائي كه نيروي پائين آمدن آسانسورهاي هيدروليكي توسط نيروی جاذبه زمين تامين مي گردد لذا كاربردهاي فراواني براي سريع پائين آمدن آسانسور وجود داشته كه بدون استفاده از نيروی برق انجام مي گيرد . (خروج اضطراری)

--------------

آسانسور صنعتی :

انواع آسانسورهای باربر ، ماشین بر ، لیفتراک بر ، آسانسوربار و مسافر ، آسانسورهای خاص ضدانفجار و آسانسورهای ضد گرد و غبار معادن و آسانسور های استریل اتاق تمیز (clean room elevator)

قابل استفاده در انبار ، سکوهای بارانداز سالنها ، کارگاه و کارخانجات ، سردخانه ، چاپخانه ، معادن ، پالایشگاه ، بیمارستان ، آزمایشگاه ، صنایع نفت گاز و پتروشیمی ، نیروگاه ها ، صنایع نظامی و دفاعی ، سیلوها ، رستوران آشپزخانه و کلیه فضاهای سرپوشیده و روباز

در ابعاد و ظرفیت های مختلف با درجه حفاظتی (IP) بالا

آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار برای صنایع نفت گاز پترو شیمی و معادن

دامنه فعالیت در کلیه استانها و شهرکهای صنعتی

طراحی ، مشاوره واجرای انواع آسانسور صنعتی هيدروليك ، آسانسور صنعتی باربر ، آسانسور بار و نفر ، آسانسور روملس (بدون موتورخانه) ، آسانسور خودروبر ، لیفتراک بر و آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار برای محیطهای آلوده گازی و غبار آلود.

- خدمات پس از فروش

- دوره ضمانت و گارانتی یکساله

- خدمات پشتیبانی دهساله

- سرویس نگهداری دوره ای ومستمر

- تأمین کلیه قطعات آسانسور

------------

آسانسور ماشین بر :

مورد استفاده در مجتمع هاى مسكونى ، تجارى ، ادارى ، پارکینگ های طبقاتی و خط تولید کارخانجات کابین آسانسور خودروبر از نوع صنعتی کف از ورق آجدار فلزی با زیرسازی قوی و مستحکم و دیواره ها از ورق فرم داده شده بدون لرزش و ارتعاش و مقاوم در برابر نیروهای افقی جانبی . با شاسی فرمان در دو سمت ورودی و خروجی کابین . کابین آسانسور خودروبر مجهز به روشنائی ، آلارم ، آژیر، تهویه و گوشی تلفن برای تماس مواقع اضطراری ترمز اضطراری به منظور جلوگیری از سقوط کابین

________

ظرفیت کابین آسانسور های خودرو بر:

آسانسور های خودرو بر معمولی در ظرفیت های 2000 ، 2500 ، 3000 کیلو گرم می باشد آسانسور های خودرو بر سنگین برای حمل وانت بار در ظرفیت 4000 کیلو گرم و آسانسور های لیفتراک بر با ظرفیت 5000 کیلوگرم به بالا

ابعاد کابین آسانسور خودرو بر :

ظرفیت تا 3000 کیلو گرم عرض 250 سامنتی متر عمق 550 سانتی متر ,

ظرفیت 4000کیلوگرم عرض 300 سانتیمتر عمق 600 سانتی متر .

ظرفیت 5000کیلوگرم عرض 350 سانتیمتر عمق 650 سانتی متر

توضیح :

در صورتیکه در ساختمان فقط یکدستگاه آسانسور خودرو بر تعبیه شود حداقل ظرفیت باید 4000 کیلوگرم باشد .

__________

کابین آسانسور خودرو بر :

کف از ورق اجدار فلزی با زیر سازی محکم

_____

ويژگيهاى آسانسور هيدروليك ماشين بر:

- ضريب ايمني بالا

-حركت نرم و روان بدون شوک و بدون لرزش.

- حرکت آرام وکم صدا.

- صرفه جویی در مصرف انرژی

- بدون نیاز به موتورخانه در بالا

- صرفه جوئی در فضای ساختمان

- نصب سریع و آسان

-----------

مقررات ملی ساختمان در خصوص آسانسور خودروبر :

الزامات آسانسورهاي حمل خودرو

- تعبيه آسانسورهاي خودروبر به عنوان تنها راه ورود و خروج خودرو در طبقات پاركينگ كليه ساختمانهاي مسكوني ، تجاري ، اداري و عمومي ممنوع مي باشد .

- در پاركينگهاي طبقاتي و ساختمانهايي كه طبقات پاركينگ در كنار ساختمان قرار دارند ، تعبيه آسانسورهاي خودروبر مجاز مي باشد . در اين شرايط تعداد مورد نياز آسانسور بايد بر اساس محاسبات ترافيكي آن تعيين شود (تعبيه حداقل 2 آسانسور الزامي است) .

- تأمين نيروي برق ثانويه (ژنراتور) به منظورسرويس دهي كامل آسانسورهاي خودروبر الزامي است .

- در ساختمانهايي كه مطابق بند بالا باشد , تعبيه آسانسور حمل خودرو در آنها ممنوع نشده است ، رعايت مقررات مبحث سوم مقررات ملي ساختمان درخصوص راههاي خروج ، سيستمهاي اعلام حريق اتوماتيك و دستي ، سيستمهاي اطفاي حريق و... الزامي است .

- بهمنظور تخليه گاز و دودهاي خروجي از اگزوز خودروها ، تعبيه فنهاي مكنده متناسب با حجم كابين در سقف كابين و در بالاي چاه آسانسور الزامي است .

- كابين آسانسورهاي خودروبر بايد داراي درِ اتوماتيك با سيستم محركه مجزا باشد و درهاي طبقات نيز از نوع اتوماتيك انتخاب شوند .

- در هر كابين بايد دو شستي احضار در دو سمت ديواره كابين نصب شود . محل قرارگيري اين شستيها بايد به گونه اي باشد كه راننده خودرو هنگام ورود و خروج از هر دو سمت امكان دسترسي به دكمه هاي طبقات و كليدهاي توقف اضطراري را دارا باشد .

-------------

لیفتراک بر : 

آسانسور لیفتراک بر ( خودروبر سنگین ) , وانت بر , کامیون بر , تجهیزات ایمنی و ظرفیت های بالا مورد استفاده در انبار های طبقاتی , کارخانجات , سکو های بارانداز

----------

کابین آسانسور لیفتراک بر از نوع صنعتی کف از ورق آجدار فلزی با زیرسازی قوی و مستحکم و دیواره ها از ورق فرم داده شده بدون لرزش و ارتعاش و مقاوم در برابر نیروهای افقی جانبی . با شاسی فرمان در دو سمت ورودی و خروجی کابین . کابین آسانسور لیفتراک مجهز به روشنائی ، آلارم ، آژیر، تهویه و گوشی تلفن برای تماس مواقع اضطراری ترمز اضطراری به منظور جلوگیری از سقوط کابین

----------------

در ساختمان هایی که دارای رستوران ها، کافه تریا و یا هر بخشی که در آن افراد پذیرایی می گردند هستند، نیاز به آسانسور یا آسانسورهای جداگانه است که از دیگر آسانسورها جدا باشند.

در صورتی که آسانسورهای رستوران با بقیه بخش ها مشترک باشند، مشکلاتی از نظر ترافیک، پخش بوی غذا و مواد غذایی ایجاد خواهد شد. البته می توان این مشکلات را با یک مدیریت سنجیده و منظم تا حدی کنترل کرد. از جمله می توان روکش مناسبی جهت جلوگیری از انتشار بو در کابین در نظر گرفت. 

در یک رستوران به ظرفیت 300 مشتری باید آسانسورهای باری مخصوص حمل غذا در ساختمان پیش بینی شود تا غذا را از آشپزخانه به قسمت توزیع غذا منتقل نماید و هم چنین جهت حمل و جابجایی مشتریان نیز آسانسورهای مستقلی در نظر گرفته شوند.

در صورتی که رستوران عمومی در بالاترین طبقه ساختمانی بنا شده باشد برای حمل غذا همانند مشتریان آسانسورهایی در خارج ساختمان جهت سرویس دهی مناسب باید پیش بینی شود و لذا این آسانسورها از نوع سریع السیر بوده که از طبقه همکف به طبقه ای که در آن رستوران پیش بینی شده است مسافرین را جابجا می کند و برای جذابیت بیشتر این آسانسورها پانورامیک طراحی می شوند. در ساختمان هایی که بخشی از طبقات به عنوان کافه تریا و یا رستوران در نظر گرفته می شود باید محل آن در طبقات زیرزمین یا حداکثر تا طبقه دوم بیشتر نباید. در ساختمان های بزرگ آسانسورها به طبقاتی که در آن کافه تریا و یا رستوران وجود دارد نباید سرویس دهی کنند و جهت دسترسی به رستوران باید آسانسورهای جداگانه و خاص پیش بینی شود. لازم به ذکر است در ساختمان هایی که تعداد مراجعه کنندگان به رستوران زیاد است و آسانسور جوابگو نیست از پله برقی استفاده می شود. جهت حمل غذا به این رستوران ها در طبقات در صورتی که آشپزخانه در طبقه زیرزمین یا طبقات پایین تر باشد از آسانسورهای مخصوص حمل غذا که توسط نزولی خاص جابجا می شوند مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت محاسبه تعداد و مشخصات فنی آسانسورها یا پله برقی ساختمان طراح باید حجم جابجایی و چرخش مشتریان در ساختمان را مورد مطالعه دقیق قرار داده که تعداد این جابجایی تابع تعداد صندلی ها، میزها و فضایی که در رستوران اشغال می کنند، می باشد.

تعیین سطح مفید رستوران ها که صندلی ها و میزها به خود اختصاص می دهند شامل کلیه فضا در رستوران به جز آشپزخانه، انبارها، راه پله ها و فضای تاسیسات که عمدتاً 50 درصد کل سطح رستوران را شامل خواهد شد.

در بعضی ساختمان ها هرچند مسافرین در لابی زیاد نیستند و امکان دسترسی به کابین به حدی است که کابین با ظرفیت ناقص خود حرکت می کند و این باعث افزایش زمان انتظار و مشکلات ترافیکی در ساختمان می شود. لذا برای این منظور باید سطح لابی به حد کافی طراحی و در ساخت ساختمان پیش بینی شود. چیدمان آسانسورها در طراحی و محاسبه ابعاد لابی موثر است و این چیدمان خود باعث طراحی سطح موتورخانه و تاثیر زیادی در طراحی سازه ساختمان خواهد گذاشت.

پیش بینی مشکلات طرح لابی و پیشنهاد نحوه طرح آن بسیار مشکل است و برای این منظور در محاسبات زمان رفت و برگشت آسانسور ضریبی حدوداً حداقل 10 درصد به عنوان ناکارایی لابی در زمان سوار و پیاده شدن منظور می شود.

یکی از عواملی که تاثیر در زمان رفت و برگشت آسانسور و در نتیجه ترافیک ساختمان می گذارد، تاثیر عرض درب و شکل کابین است. البته این عامل ربطی به مشخصات طرح ساختمان به طور مستقیم ندارد لیکن در آسانسورهایی از جمله آسانسورهای پانورامیک شکل هسته مرکزی تاثیر در شکل کابین آن می گذارد که عمده ترین تاثیر آن در زمان انتقال مسافر به داخل کابین خواهد بود و باعث کاهش راندمان جابجایی آن می گردد.

----------------------

بالابر غذابر


 بالابر رستوران ، بالابر آشپزخانه ، بالابر سینی بر ، بالابر ترولی بر 


 موارد استفاده:  

رستوران ، سلف سرویس ، کافی شاپ ، آشپزخانه ، باشگاه ، 

, فروشگاه , تالارهای پذیرایی ، هتل و بیمارستانها


کابین بالابر سینی بر : 

جداره از ورق استیل در انواع طبقاتی 


ابعاد کابین : 

عرض 60 سانتیمتر , عمق 50 , ارتفاع 60 یا بیشتر در دو یا سه طبقه ثابت 


ظرفیت بالابر سینی بر : 

حدود 50 کیلوگرم بار درب طبقات بالابر سینی بر , از نوع گیوتینی دو لبه با دستگیره , سنسور ایمنی , قرقره , ریل و سایر متعلقات ازجنس استیل 

- پانل فرمان بالابر سینی بر ;

از نوع استیل با کلید فرمان بالا , پایین , توقف و..

 موارد استفاده بالابر سینی بر : 

رستوران , سلف سرویس , فست فود , کافب شاپ , فروشگاه , آزمایشگاه , مراکز طبی استریل بر 

------------------

بالابر آشپز خانه : 

کابین از نوع صنعتی جداره ها رو کش استیل کف ورق آجدار با دستگیره , روشنایی , هواکش و پانل فرمان یا کشویی با روکش استیل و سنسور های ایمنی و دستگیره و لولا و فنر 

مورد استفاده در آشپزخانه , سردخانه , انبار , رستوران , بیمارستان ها 

بالابر باربر 
در ابعاد و ظرفیتهای مختلف متناسب با نیاز و شرایط ساختمانی محل 
کابین از نوع صنعتی کف از ورق آجدار و حفاظ اطراف با زیر سازی محکم و مقاوم . 
مورد استفاده در انبار ، بارانداز ، کارخانجات ، کارگاه ، سیلو ، فروشگاه ، بیمارستان ، رستوران ، آشپزخانه ، هتل ، سردخانه ، مجتمع هاى تجاری ، ادارى ، سالن ، مغازه ، چاپخانه و کلیه فضاهای سرپوشیده و روباز 
کابین یا پلتفرم (کفی) با حفاظ اطراف در ابعاد و ظرفیت های گوناگون متناسب با شرایط ساختمانی محل نصب.

 ويژگى هاى بالابر باربر هيدروليكى :


- ضريب ايمنى بالا
- حرکت نرم و روان بدون ارتعاش و لرزه 
- حرکت آرام و یکنواخت 
- بدون نیاز به موتورخانه در بالا
- بدون نیاز به کنده کاری زیاد 
- صرفه جويی در مصرف برق
- نصب راحت و آسان 

--------------

مشاوره ، طراحی و اجرای آسانسورهای باری ، مسافری ، آسانسور باربر نفربر ، آسانسور صنعتی ، آسانسور ماشين بر ، آسانسورهای بیمارستانی تخت بر و برانکاردبر ، آسانسور ضد انفجار و ضد گرد و غبار ، آسانسور لیفتراک بر .  لطفأ جهت اطلاعات بیشتر و انتخاب نوع دستگاه با شماره 02188874850 و 02186087162 تماس یا در خواست خودرا به شماره 09378107645 واحد فروش شرکت واتس آپ فرمایید .

بستن
فاصله حرکت بین طبقات (متر)

بستگی به وضعیت ساختمانی محل دارد در مکانهای اداری و مسکونی معمولا سه متر و در جاهای صنعتی و سوله ها تا ده متر میرسد

حداقل عمق چاهک (سانتی متر)
1500
نوع درب کابین
اتوماتیک
نوع درب طبقه
لولایی
جنس درب کابین
آهن
جنس درب طبقات
آهن
جنس بدنه کابین
آهن
جنس کفی
آهن
پرداخت دیواره ها
رنگ
محل قرارگیری موتورخانه
پایین
تعداد جک
1
نحوه قرارگیری جک
زیر
ابعاد داخلی کابین (طول x عرض) (سانتی متر)

ابعاد کابین متناسب با ظرفیت و نحوه بارگیری آسانسور میباشد

ولتاژ (ولت)

380

فرکانس (هرتز)
50
نوع حرکت
نرم و یکنواخت
نوع ضربه گیر
هیدرولیکی
مدل ریل آسانسور
مدل T و سایز ریل بستگی به ظرفیت و ابعاد کابین و نحوه قرارگیری جک های هیدرولیک دارد.
نوع شیلنگ
فشار قوی
نوع برق مصرفی
سه فاز
نوع الکتروموتور
غوطه ور در روغن
نوع پمپ
اسکرو (پیچی)
میزان صدای پمپ
بی صدا
نوع سیستم احضار
اتوماتیک
کاربرد
مسافری باربر
رنگ
رنگ کوره ای
امکانات
دارای گرمکن روغن دارای ترموستات حرارتی موتور دارای شیر پارگی دارای شیر فشار دارای سیستم نجات اضطراری (قطع برق) دارای مکانیزم جلوگیری از سقوط (پاراشوت) دارای کلید حد دارای کلید سوئیچ توقف اضطراری در داخل کابین دارای شیر سرعت غیرمجاز دارای دکمه هشدار اضطراری در داخل کابین دارای سیستم ترمز ایمنی دارای سیستم پشتیبان پایین آورنده اضطراری دارای شیر پایین آورنده اضطراری دستی دارای درب طبقه دارای درب کابین امکان تنظیم سرعت بوسیله شیر کنترل هیدرولیکی امکان تخلیه اضطراری به طور خودکار درصورت قطع برق
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
تامین و تعمیر قطعات
گواهی نامه
گواهی گارانتی یکساله و خدمات پشتیبانی دهساله
مدت زمان تعویض و تعمیر
مدت زمان تامین قطعات و تعمیر