توسعه آسانسور

آسانسور صنعتی

آسانسور صنعتی

آسانسور صنعتی جهت نصب به صورت آسانسور باربر ، آسانسور ماشین بر یا لیفتراک بر ، آسانسور بار و مسافر ، آسانسورهای خاص ضد انفجار و آسانسورهای ضد گرد و غبار و آسانسور های استریل اتاق تمیز (clean room elevator) مورد استفاده قرار می گیرد.

آسانسور هیدرولیک صنعتی باربر

قابل استفاده در:
انبارها ، سکوهای بارانداز سالن ها ، کارگاه ها و کارخانجات ، سیلوها ، سردخانه ها، چاپخانه ، معادن ، پالایشگاه ، بیمارستان ، آزمایشگاه ، صنایع نفت گاز و پتروشیمی ، نیروگاه ها ، صنایع نظامی و دفاعی ، سیلوها ، رستوران، آشپزخانه ها و کلیه فضاهای سرپوشیده و روباز


آسانسور هیدرولیک صنعتی بار و نفر


کابین آسانسور صنعتی

کابین آسانسور صنعتی با توجه به ظرفیت مورد نیاز، نوع باری که باید جابجا کند و سایر موارد ساخته می شود. کف کابین این آسانسورها غالبا ورق آجدار است و دیواره ها از پانل های آهنی فرم داده شده به صورت کاملا مستحکم و مقاوم ساخته می شوند. 

کابین مجهز به تمامی تجهیزات ایمنی می باشد. 


آسانسور صنعتی در ابعاد و ظرفیت های مختلف با درجه حفاظتی (IP) بالا متناسب با نیاز واحدها قابل اجرا می باشد.
اجرای انواع آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و معادن که دارای اماکنی با زون های ۰،۱ یا ۲ باشند (محیط های آلوده گازی یا با گرد و غبار آتشگیر) توسط متخصصین مجرب مطابق تکنولوژی روز دنیا، کاملا مطمئن و مستحکم 


دامنه فعالیت در کلیه استان ها و شهرک های صنعتی


آسانسور صنعتی هیدرولیک


طراحی ، مشاوره و اجرای انواع آسانسور صنعتی هيدروليك ، آسانسور صنعتی باربر ، آسانسور بار و نفر ،آسانسور روملس (بدون موتورخانه) ، آسانسور خودروبر ، لیفتراک بر و آسانسورهای خاص ضد انفجار و ضد گرد و غبار


آسانسور هیدرولیکی خودروبر


قیمت آسانسور صنعتی

قیمت آسانسور صنعتی با توجه به شرایط محیط، ظرفیت مورد نظر، ارتفاع جابجایی و تعداد ایستگاه ها، ابعاد آسانسور، متریال مورد استفاده و بسیاری موارد دیگر تعیین می شود که نیاز به بررسی و محاسبه دارد و بر اساس موارد ذکر شده برآورد می شود. لطفا جهت مشاوره فنی و تخصصی و اطلاع از قیمت آسانسور صنعتی با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.


آسانسور هیدرولیک صنعتی باربر

خدمات پس از فروش آسانسور صنعتی 

- دارای ضمانت (گارانتی) به مدت یک سال از پایان کار
- خدمات پشتیبانی آسانسور به مدت ده سال
- سرویس و نگهداری دستگاه به صورت دوره ای 
- تأمین تمامی قطعات آسانسور صنعتی

آسانسور صنعتی هیدرولیک لیفتراک بر

-------------------------------------------------------

آسانسور صنعتی هیدرولیک:

آسانسور صنعتی هیدرولیک آسانسوری است که به وسیله سیستم جک و پاوریونیت حرکت می کند. آسانسور با توجه به شرایط ساختمانی و ظرفیت مورد نظر می تواند با یک یا دو جک که به صورت مستقیم از زیر، مستقیم از کنار و یا غیر مستقیم کار گذاشته شده اند، نصب شود.

آسانسور هیدرولیک برای نصب در اماکنی که در آن ها بارهای بسیار بزرگ بایستی حمل شود، بهترین گزینه می باشد.


آسانسور صنعتی ماشین بر

-----------------------------

مزایای آسانسور صنعتی هیدرولیک:

از مزایای آسانسور صنعتی هیدرولیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- نیاز به وجود اتاق موتورخانه در بالای چاه آسانسورهای هيدروليکی نیست و می توان موتورخانه را با حداقل اشغال فضای موجود در اطراف چاه در نظر گرفت. (تنها فضایی جهت رعایت نکات ایمنی در بالای چاه به عنوان اورهد در نظر می گیرند.)
2- نیاز به آهنکشی چندانی در آسانسور هيدروليکی غیر مستقیم نیست؛ در صورتی که در سیستم آسانسورهای کششی چهارچوب فلزی برای نصب ریل به کار می برند. از این رو هزینه مواد مصرفی (از جمله ناودانی و نبشی و ...) و نیز اجرت نصب کاهشی چشمگیر می یابد .
3- ايمنی آسانسور هيدروليکی غیر مستقیم به دليل وجود پاراشوت و شير ترکيدگی (رپچرولو) و شير ايمنی دو برابر آسانسورهای کششی است .
4- هزينه های تعمير و نگهداري آن بسیار کمتر از آسانسورهای کششی است.
5- از فضاي ساختمان بهره بری موثرتری می شود ؛ طوری که سطح چاه مورد استفاده در آسانسور هيدروليكي در مقایسه با آسانسورهای كششي، حدودا 12% كمتر مي باشد و نیز قسمت بالاي چاه آسانسور هيدروليکی به مراتب تميز تر باقی مي ماند .
6- اگر طول مسیر جابجایی کوتاه باشد، جهت بالا بردن بارهای سنگین، موثرترين وسيله آسانسور هیدرولیک مي باشد.
7- پایين آمدن سريع تنها با استفاده از جاذبه زمین و درنتیجه هزينه كمتر


آسانسور صنعتی ضد انفجار____________

لطفاً جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه و اطلاع از قیمت ها با شماره های 02188874850  و 02186087162 واحد فروش شرکت تماس و یا درخواست خود را به شماره 09378107645 واتس آپ فرمائید.


مطالعه بیشتر:

    شیرهای هیدرولیک


بستن


جنس درب کابین
آهن
جنس درب طبقات
آهن
جنس بدنه کابین
آهن
جنس کفی
آهن
پرداخت دیواره ها
گواش
محل قرارگیری موتورخانه
پایین
فرکانس (Hz)
50
نوع حرکت
نرم و یکنواخت
نوع ضربه گیر
هیدرولیکی
مدل ریل آسانسور
فولادی
نوع شیلنگ
فشار قوی(در تجهیزات ساختمانی )
منبع تغذیه
سه فاز
نوع الکتروموتور
غوطه ور در روغن
نوع پمپ
اسکرو (پیچی)
میزان صدای پمپ
صامت
کاربرد
باربر(آسانسور)
رنگ
کوره ای
ویژگی
دارای گرمکن روغن دارای شیر پارگی دارای سیستم نجات اضطراری (قطع برق) دارای مکانیزم جلوگیری از سقوط (پاراشوت) دارای کلید سوئیچ توقف اضطراری در داخل کابین دارای دکمه هشدار اضطراری در داخل کابین دارای سیستم ترمز ایمنی دارای شیر پایین آورنده اضطراری دستی امکان تخلیه اضطراری به طور خودکار درصورت قطع برق
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
تعویض و تعمیر محصول