توسعه آسانسور

بالابر خانگی


طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، تعمیر و بازسازی انواع آسانسور و بالابر : 

آسانسور و بالابر خانگى ، هوم لیفت Home Lif هوم لیفت یا من لیفت ( Manlift ) با تجهیزات کامل ایمنی و استاندارد ، کابین لوکس با روشنائی ، آلارم ، تهویه و گوشی تلفن جهت تماس اضطراری با ترمز اضطراری جلوگیری از سقوط

 

موارد استفاده بالابر خانگی هیدرولیک :

بالابر خانگی هیدرولیک مناسب برای نصب در بین راه پله ها ، بین طبقات ساختمان ، ویلا ، دوبلکس ، ساختمانهای قدیمی بدون آسانسور ، فروشگاه ، رستوران ، اداره و کلیه اماکن فضاهای سرپوشیده و فضای سرباز


مزایای بالابر خانگی هیدرولیکی :


- حركت نرم و روان

- بدون لرزش و كم صدا

- قابل استفاده با برق تکفاز خانگی

- ايمن و با كيفيت عالي

- نصب سريع و آسان

- قابل استفاده با برق تکفاز خانگی

- بدون نیاز به موتورخانه در بالا

- صرفه جوئی در فضای ساختمان                     آسانسور خانگی 


-----------------

ظرفیت بالابر خانگی :

برای یک نفر ۱۰۰ کیلو گرم

برای دو نفر ۱۵۰ کیلوگرم

برای سه نفر ۲۲۵ کیلوگرم

برای ظرفیتهای بالاتر باید از آسانسورهای مسافربر استفاده کرد .


                    بالابر خانگی در فضای باز


-------------

بالابر خانگی چیست؟

نوعی از آسانسور های کوچک را اصطلاحأ بالابر خانگی می نامند . بالابر خانگی یا همان هوم لیفت home lift در واقع به نوعی از آسانسور گفته میشود که برای طول مسیر بین دو، سه یا حداکثر چهار طبقه مورد استفاده قرار میگیرد. بالابرهای خانگی ظرفیت محدود (معمولا دو تا سه نفر) و سرعت پایین (عموما زیر 0.2 متر بر ثانیه) دارند و با این شرایط می توانند با برق تکفاز شهری عمل کنند . بالابرهای خانگی از نظر امنیت کاربران تمام شرایط آسانسورهای مسافربر استاندارد باید در آن وجود داشته باشد.


               آسانسور خانگی شیشه ای داخل سالن


اجزا و قطعات بالابر خانگی :


تجهیزات و قطعات عمومی تجهیزات و قطعات عمومی بالابر خانگی همه موارد بکار رفته بجز سیستم نیروی محرکه را شامل می شوند . مهم ترین قطعات عبارت اند از کابین ، درب ها ، ریل ها و متعلقا تشان ، سیم بکسل ها و لوازم مکانیکی ، تابلوی فرمان و لوازم راه اندازی و الکتریکی .


                    بالابر خانگی هوم لیفت 


کابین بالابر خانگی :


کابین بالابر خانگی باید دارای سه ویژگی مهم باشد . اول اینکه کاملا پوشیده و دارای سقف باشد تا ایمنی لازم برای کاربر تامین شود . دومین ویژگی مربوط به وزن کابین است. وزن کابین هوم لیفت نباید زیاد باشد و در ساخت آن باید از متریال سبک استفاده شده باشد . سومین ویژگی مربوط به ظاهر و زیبایی آن است . ظاهر کابین باید متناسب با شرایط معماری ساختمان طراحی و انتخاب شود . در هر صورت می بایست از تزئینات سبک استفاده کرد . به عنوان مثال سنگ های طبیعی به عنوان کفپوش کابین در هوم لیفت ها گزینه مناسبی نیستند . بجای این کار میتوان از انواع کفپوش های زیبا و سبک استفاده کرد .


                    بالابر خانگی 

--------------

تعداد توقف ( ایستگاه ) :

بالابرهای خانگی با توجه به شرایطی که دارند معمولا برای ساختمان هایی با دو یا سه ایستگاه اجرا می شوند . ولی امکان اجرای بالابر برای 5 تا 6 توقف هم وجود دارد . البته باید توجه داشت که سرعت بالابرهای خانگی کم است و کلا گزینه مناسبی برای ساختمان های با تعداد توقف بالا نیستند .


                    بالابر خانگی با حفاظ ایمنی


--------------

لطفأ جهت مشاوره و انتخاب نوع دستگاه با شماره تلفن 02188874850 و02186087162 واحد فروش تماس و یا درخواست خود را به شماره 09378107645 واتساپ فرمایید .