توسعه آسانسور

ويژگي هاى آسانسور هيدروليك خودروبر پارکینگ

ويژگي هاى آسانسور هيدروليك خودروبر پارکینگ


1- نیاز به اتاق موتورخانه در بالای چاهک آسانسور های هيدروليکی نبوده و موتورخانه را با حداقل اشغال فضای موجود در اطراف چاه می توان در نظر گرفت.


2- نیازی به آهنکشی چندانی جهت آسانسور های هيدروليکی غیر مستقیم ( INDIRECT) نبوده و در حالی که در سیستم آسانسورهای کششی احتیاج به چهارچوب فلزی برای نصب ریل می باشد. از این جهت هم هزینه مواد مصرفی (ناودانی+ نبشی+ ...) و هم اجرت نصب کاهش می یابد.


3- ايمنی آسانسورهای هيدروليکی غیر مستقیم به دليل استفاده از پاراشوت و شير ترکيدگی و شير ايمنی دو برابر آسانسورهای کششی است.


4- هزينه تعمير و نگهداري آسانسورهای هيدروليک به مراتب کمتر از آسانسورهای کششی است.


5- بهره برداري موثرتر از فضاي ساختمان :

الف - سطح چاه مورد استفاده آسانسورهاي هيدروليكي نسبت به آسانسورهاي كششي ، در حدود 12% كمتر ميباشد . و قسمت بالاي چاه (بخش زير سقف) آسانسورهای هيدروليکی بمراتب تميز تر باقی ميماند . آسانسورهاي هيدروليكي نياز به اتاق ماشين در بالا نداشته ولي به يك مقدار فضا OVER HEAD در بالاي پشت بام نياز دارد كه آنهم به علت رعايت مقررات ايمنی مربوطه ميباشد.


ب _ از آنجائيكه آسانسورهاي هيدروليكي از نوع مستقيم نيرو و بار عمودي به ساختمان تحميل نمي كند ابعاد ستون هاي ساخته شده در اطراف شافت بطرز چشمگيري كاهش مي يابد.


پ _ از آنجائيكه اتصالات مكانيكي بين پاور يونيت و شافت آسانسورهاي هيدروليكي را لوله ها و لوله هاي محافظ ( داكت ها ) تشكيل ميدهند ،ميتوان از اين خصوصيت قابليت انعطاف استفاده نموده و بخش پاور يونيت را در محل مناسبی در شعاع حداکثر12 متری سيلندر هيدروليک نصب نمود.


6- به منظور بالا بردن ظرفيت هاي سنگين بار ،‌ موثر ترين وسيله مي باشد.

هنگامي كه مايل به استفاده از آسانسوری با تراول هاي كوتاه و ظرفيتی بيش از چهار تن هستيم اهميت آسانسورهاي هيدروليكي آشكار تر مي گردد زيرا كه بطور اصولی سيستم های هيدروليكی، دارای توان و نيروي بالا برنده قوي و راندمان مكانيكي خوب، همراه با هزينه كمتر ميباشند.


هنگامي كه نيازي به سرعت هاي بالاتري نمي باشد، آسانسورهاي هيدروليكي مي توانند با ظرفيت هاي بسیار بالا برای حمل واگن هاي پر بار و سنگين و يا كاميون هاي بزرگ مورد استفاده قرار گیرند.


7- پائين آمدن سريع همراه با هزينه كمتر

از آنجائي كه نيروي پائين آمدن آسانسورهاي هيدروليكي توسط نيروی ثقل می باشد لذا كاربردهاي فراواني براي سريع پائين آمدن آسانسور وجود داشته كه بدون استفاده از نيروی برق انجام مي گيرد.


طراحی ، مشاوره و اجرای انواع آسانسور ماشین بر ، آسانسور لیفتراک بر ، وانت بر و آسانسورهای باربر و صنعتی همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش


لطفأ جهت مشاوره فنی و انتخاب دستگاه با شماره های


02188874850 و 02186087162 تماس و یا درخواست خود را


به شماره 09378107645 واحد فروش شرکت توسعه آسانسور


واتساپ فرمائید.